Sníh

Výpravy na severu Kanady

AGM X3

Zákazník Pan Karel I. má dlouholeté zkušenosti s odolnými telefony AGM. Vlastnil modely AGM A8, AGM X2 a v současné době vlastní AGM X3 v nejvyšší verzi s 8GB RAM a 128GB interní pamětí. Svému odolnému telefonu, dle jeho slov dává opravdu zabrat. AGM X3 s sebou vozí na výpravy do chladných severních oblastí Kanady, kde běžně teploty přesahují -20°C. Od odolného telefonu potřebuje naprostou spolehlivost, protože je někdy 2-3 dny mimo civilizaci a je často plně odkázán na svůj odolný telefon. Ze svých zkušeností Pan Karel tvrdí, že odolný telefon AGM X3 zvládá pobyt v mrazivých podmínkách bez problémů. Používá ho především jako navigaci. Při jedné výpravě pocítil vliv mrazu až, když teplota klesla k  -28°C a po třech hodinách navigování se AGM X3 začal zpomalovat a rychle vybíjet. Svůj odolný telefon na výpravách jinak extra nechrání. Při chůzi ve sněhové vánici nedopřeje AGM X3 žádný odpočinek, ani při obklopení sněhem a ledem. Velice si pochvaluje spolehlivé ovládání displeje odolného telefonu v rukavicích, bez kterých to v takto tvrdých přírodních podmínkách nejde.

Pomocník při revizi kotlů

AGM X2

Zákazník Bronislav E. používá svůj odolný telefon AGM X2 jako pomocníka při své práci, ve které provádí revize kotlů na vytápění. Odolnost AGM X2 si velice pochvaluje a říká, že oproti běžnému dotykovému telefonu má smysl se po pádu pro AGM X2 ohýbat. Naopak pro běžné dotykové telefony, které spadnou na zem to už nemá smysl, protože jejich následný stav je dopředu každému jasný. Odolný telefon AGM X2 při své práci využívá konkrétně k analýze spalin, při které k AGM X2 připojuje zařízení pro jejich měření Testo 330i. Velmi důležité pro Bronislava je prachuvzdornost AGM X2, protože při své práci se nachází neustále v prašném prostředí, ve kterém poletuje nejen prach, ale i saze a spaliny, které by běžný mobilní telefon během brzké doby zničily.

Kotel
Staveniště

Spolupracovník při stavebním dozoru

AGM X2

Zákazník Pavel K. vykonává práci stavebního dozoru a při své práci na staveništi používá svůj odolný telefon AGM X2. V prostředí, ve kterém Pan Pavel pracuje je odolný telefon neustále vystaven prašnému, špinavému a vlhkému prostředí, které by běžný mobilní telefon během pár dnů odrovnalo. Při výběru telefonu Pan Pavel kladl velký důraz právě na odolnost, aby mohl telefon při své práci využívat za každého počasí a práci mu usnadňoval. AGM X2 používá například pro pořizování fotodokumentace na stavbách a videích, dále při video hovorech ze staveniště. Jeho odolný telefon je neustále vystavován nezáměrným zkouškám. Nejtěžší zkouškou, kterou AGM X2 podstoupil bylo přejetí při souhře nešťastných okolností 15 tunovým vibračním válcem v prostorách staveniště. U AGM X2 bylo potřeba po tomto setkání s několika tunovým kolosem pouze vyměnit displej, který pod tíhou praskl. Po výměně displeje telefon používá dále.