IPATO internetový obchod

Odolné telefony AGM můžete zakoupit u autorizovaného prodejce IPATO.cz, který je specialista na odolné telefony a jejich příslušenství. Odolné telefony AGM tento internetový obchod prodává již od roku 2016. Provozovatelem internetového obchodu IPATO.cz je společnost TPunix s.r.o., která je zároveň od roku 2017 oficiální dovozce odolných telefonů AGM do České a Slovenské republiky. Poskytuje pro ně záruční i pozáruční servis. Pouze na odolné telefony AGM z České a Slovenské distribuce zakoupené v autorizovaném obchodě se vztahuje standardní 24 měsíční záruka.

Prodávané odolné telefony AGM

IPATO.cz prodává všechny aktuálně dovážené odolné telefony AGM. Od nejvýkonnějšího odolného telefonu AGM X3 dostupného ve dvou provedeních, dle kapacity interní a operační paměti, po odolný tlačítkový telefon AGM M2. Nabídku uzavírá odolný telefon střední třídy AGM A9. Všechny odolné telefony naleznete k zakoupení v produktové kategorii: Odolné telefony AGM.

Příslušenství pro odolné telefony AGM

Pro odolné telefony obecně není na trhu příliš široká nabídka příslušenství, ale v IPATO.cz naleznete to nejdůležitější a základní příslušenství. Například tvrzená skla, látková pouzdra či oficiální gumové obaly. Všechno příslušenství naleznete k zakoupení v produktové kategorii: Příslušenství pro odolné telefony AGM.